Delivery for Slovakia Serbia Romania Poland Montenegro Italy Bulgaria Germany France Czech Republic Hungary Bosnia and Herzegovina Slovenia Albania Austria

Dekada Inflatables Ready Now In Warehouse Dekada Inflatables

Kombiniertes Mini-Safari-Spielzimmer

BREITE: 4m
HÖHE: 3.5m
LÄNGE: 5m

GEWICHT: 90 KG

GARANTIEINFORMATIONEN GARANTIEINFORMATIONEN

ID: 11448

2350 EUR + MWST

2937.5 EUR (25% MWST )

Visa Accepted MasterCard Accepted

ALLE AUFBLASBAREN RUTSCHEN UND SCHLöSSER ENTHALTEN GEEIGNETE GEBLäSE

DIESES PRODUKT IST SOFORT LIEFERBAR

BESCHREIBUNG

Kombinirana igraonica s toboganom i životinjama iz safarija

ZUBEHöR

Tobogan na napuhvanje cijena igraonica na napuhavanje cijena prodaja

Webshop - inflatable toys accessories

VERWANDTE PRODUKTE

Dekada Inflatables
JETZT ERHÄLTLICH

Bijeli dvorac na napuhavanje 2

Bijeli dvorac na napuhavanje 2 - 5m x 4.5m x 3.3m

1600 EUR + MWST
Dekada Inflatables
JETZT ERHÄLTLICH

Tobogan na napuhavanje Valovi

Tobogan na napuhavanje Valovi

5900 EUR + MWST
Dekada Inflatables
JETZT ERHÄLTLICH

Igraonica na napuhavanje Dupin

Bogata i realistična grafika životinja, kao i oblik tigra u tropskoj džungli, ovo je vrlo privlačno i mora biti dobar izbor za djecu.

Podaci o proizvodu
Veličina: 4,3 x 3,7 x 3,2 mH.
Kapacitet: 3 osobe
Težina: približno 82 kg
Veličina pakiranja: 1,1 x 0,7 m
Proizvedeno prema DIN EN 14960
Višestruko šivan 0,55 mm PVC

2100 EUR + MWST