Delivery for Slovakia Serbia Romania Poland Montenegro Italy Bulgaria Germany France Czech Republic Hungary Bosnia and Herzegovina Slovenia Albania Austria

Dekada Inflatables

Комбинирана площадка Рибе

ШИРИНА: 4.5m
ВИСОЧИНА: 0m
ДЪЛЖ: 5.5m

тегло: 111.375 KG

гаранционна информация гаранционна информация

ID: 11446

1100 EUR + ДДС

1375 EUR (25% ДДС )

Visa Accepted MasterCard Accepted

Всички надуваеми пързалки и замъци включват подходящи духалки

ОПИСАНИЕ

Kvalitetna kombinirana igraonica s podvodnim motivima
Dimenzija 5.5m x 4.5m i mase oko 130kg.
Ugrađeni tobogan

Аксесоари

Tobogan na napuhvanje cijena igraonica na napuhavanje cijena prodaja

Webshop - inflatable toys accessories

СВЪРЗАНИ ПРОДУКТИ

Dekada Inflatables
НАЛИЧЕН СЕГА

Kuća Strave - COMBO napuhanac

Kuća stave - kombinirana igraonica na napuhavanje s toboganima

3100 EUR + ДДС
Dekada Inflatables
НАЛИЧЕН СЕГА

Mali bazen na napuhavanje

Mali bazen na napuhavanje 5m x 3.5m

1100 EUR + ДДС
Dekada Inflatables
НАЛИЧЕН СЕГА

Plavi dvorac na napuhavanje

Plavi dvorac na napuhavanje - 4.3m x 4m x 3m

1350 EUR + ДДС